Unaz Ari i bardhe 585 (14 Kt)

Shitet nga: sanie 23 Mar 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shitet unazaper femra nga Ari i bardhe e paperdorur .posedon dhe garantin 8.5 gr,qmimi 200 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim