set 4 pjesë

Shitet nga: behar 11 Gsh 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Set 4 pjesësh Varese, vathë, unaze dhe zingjirë dore vetem 10€. Jan dy models.
Per me shume like faqen:
https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/

Tel.+37744690769(Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim