ORIGJINAL ROTARY 2000 ORE DORE

Shitet nga: AGIM 10 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHITET ORE DORE PER MESHKUJ E FIRMES SE NJOHUR ZVICERANE ROTARY SIKURSE E RE ESHTE E VEQANT DHE JUBILARE.
QUARTZ ETA MOVEMENT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim