Aparat Paisje kunder lageshtis dhe mykut

Shitet nga: mentor 08 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Jap me qera aparatin kunder lageshtis dhe mykut per te gjitha vendet e lageshta ku ka myk, Banjo me lageshti. podrume te ndryshme garazha me lageshti apo edhe rrjedhje te perkohshme te ujit ne banesa dhe shtpi.

Per te gjitha info ne tel. kontakt 045 30 4000 ose Viber

2.50€ / 24orë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim