Kulet Origjinal Pierre Cardin

Shitet nga: VW.Akses 16 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Kuleten Per Meshkuj Origjinal Pierre Cardin Made in Italy

Kulet e re 100% Lekure Origjinale ngjyra e zeze
Masat 9.5 x 11.5 cm.mbyllur Kuleta ka 2 vende per monedha te letres dollap per monedha te hekurit si dhe 8 vende per dokumenta dhe karta te bankes
Kulet shume e bukur dhe kualitet e Re pa perdor me kuti ..e Bler ne AngliText:
Kulet,kuleta,portofol,pierre cardin,armani,hugo boss
Kapel,kapela,audi,mercedes,pasat,honda,Honda
Ora.naviforce.tissot.diesel.police.esprit.rado.rolex. fossil.certina.omega.seiko.casio.citizen.bizhuteri. qafore.rreth.argjend.iphon.iphone.4.4s.5.5s.5c.6 apple.samsung.samsung galaxy.sony.sony.Pasat ericson.htc.nokia.kompjuter.lloptop.llaptop.toshiba.samsung.panasonic.dell.aple.hp.tv.muzik.philips.grundig.lg.beko.gorenje.autopjesë.autopjes.biciklet. bicikleta.biçiklet.vetur.vetura.vw.golf.polo.pasat.passat.touran.touareg.bmw.mercedes.mercedes benz.kia.honda.seat.audi.renault.reno.peugeot.pezho.citroen.nisan.nissan.toyota.mitsubishi.fiat.alfa romeo.lancia.saab.volvo.scania.daf.të tjera.varrse.
Veshje mbathje.stolime.aksesor.aksesorë.puma. nike.adidas.puma.loto.invertar.mobilje.kauq.tepih
Komod.komoda.dollap.tavolin.tavolina.karrike. karrika.vitrin.vitrina.mjete pune.hilt.hilti.flex.bosch.
Black&decker.makita.kango.einchel.einchell.honda
toyota,nissan,mitsubishi,mazda,kia,hyundai,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim