Next

Shitet nga: BB 01 Nën 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KAPELEN PER DIMER ORIGJINAL BMW

KAPEL PER DIMER BMW MODELI (PILOT CAP) E RE PA PERDOR ME TIKET 100% ORIGJINAL BMW -ME LOGO
NGJYRA HIRIT,DHE E ,KAFT MATERIALI JASHT POLIESTER MBRENDA LEKUR E BUTE E LEPURIT REZISTENT NDAJ SHIUT, BORES DHE TE FTOFTIT DERI NE -25C

KAPEL SHUME E BUKUR DHE E RRALLE..

Text.
Lekur,Leder,Leather,kapel,kapela,bmw
Kapel,kapela,audi,quttro,s-line,s line,rs,s3,s4,s6
Aksesor,qanta,kuleta,diesel,police,esprit,rado,iwc
rolex,armani,boss,hugo boss,certina,qafore,silver
argjend,puma,patike,kepuca,nike,reebok,rebok, adidas,fila,filla,jordan,air max,kuleta diesel,cross
Mercedes benz. audi .bmw. vw.golf.pasat.polo.
Touran.touareg.honda.kia.renault.pezho.nissan.
Orë.ora esprit.police.diesel.rado.tissot.certina.ap
Hublot.kulet.kuleta.aksesor.bizhuteri.stoli.iphona. iphone 4,4s,5,5s,5c,6.htc.samsung.samsung galaxy.sony ericson..canon,nikon,tv,dvd,philips,
grundig,jvc,toshiba,dell,panasonic,sony,beko,
Canon.nikon.sony play station.autopjesë.autopjese
Te tjera.te gjitha kategorit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim