ORE E RE DIESEL

Shitet nga: AKSESOR 29 Dhj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES OREN E DORES PER MESHKUJ DIESEL
ORIGJINAL MADE IN ITALY

ORE E BRENDIT TE NJOHUR "DIESEL" 100% ORIGJINALE E RE ME KUTI TIKET, DHE LIBER GARANCIONI E BLEME NE GJERMANI 199.EURO NE DYQANIN E ORAVE DIESEL.ORA ESHT KJO NE FOTO ORE SHUME E BUKUR DHE KUALITET


DETAJET E ORES JANE:

DIESEL QUARTZ ME BATERI
NGJYRA KOMPLET E ZEZE MAT
E MADHE ME RRETH 4.5 CM
RRYPIN METAL TE GJERE 2.4 CM
XHAMIN MINERAL GLASS
REZISTENT NDAJ UJIT 10.BAR 100.M
MATERIALI QELIK ALL STAINLESS STEEL
Tel.. 044911160

Çmimi 120

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim