ORE E RE DIESEL

Shitet nga: AKSESOR Sot 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES OREN E DORES PER MESHKUJ DIESEL
ORIGJINAL MADE IN ITALY

ORE E BRENDIT TE NJOHUR "DIESEL" 100% ORIGJINALE E RE ME KUTI TIKET, DHE LIBER GARANCIONI E BLEME NE GJERMANI 199.EURO NE DYQANIN E ORAVE DIESEL.ORA ESHT KJO NE FOTO ORE SHUME E BUKUR DHE KUALITET


DETAJET E ORES JANE:

DIESEL QUARTZ ME BATERI
NGJYRA KOMPLET E ZEZE MAT
E MADHE ME RRETH 4.5 CM
RRYPIN METAL TE GJERE 2.4 CM
XHAMIN MINERAL GLASS
REZISTENT NDAJ UJIT 10.BAR 100.M
MATERIALI QELIK ALL STAINLESS STEEL
Tel.. 044911160

Çmimi ësht shumë pak i diskuteshum

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim