Ora është universale, për meshkuj dhe femra

Shitet nga: Ora e dores në shitje 01 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora e dorës është nga firma e njohur Zviceriane 'BREITLING', është e ruajtur në paketim (e pabajtur), për ndryshe ora është universale për të dy gjinitë, meshkuj dhe femra.

Çmimi sipas marrëveshjes....

Për kontakt në cel: 049 846 918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim