Ora 'BREITLING' e firmes së njohur Zviceriane

Shitet nga: Ora e dorës në shitje 09 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora e dores, është universale d.m.th. për të dy gjinitë, për meshkuj dhe për femra. Ora është nga firma e njohur Zviceriane, 'BREITLING' për ndryshe shumë e ruajtur.
Çmimi sipas marrëveshjes....

Për kontakt në cel: 049 846 918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim