Ora 'BREITLING

Shitet nga: Ora e dorës në shitje 22 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora e dorës 'BREITLING' është nga firma e njohur Zviceriane, në gjendje shumë të rregullt (e pabajtur). Për ndryshe ora është universale d.m.th.për të dy gjinitë, për Meshkuj dhe për Femra.

Çmimi sipas marrëveshjes.....

Për kontakt në cel. 049 846 918 dhe (në viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim