Ora 'Breitling'

Shitet nga: Ora 'Breitling' në shitje 14 Mar 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora e dores 'BREITLING' është e firmes së njohur Zviceriane. Ora është e ruajtur në paketim (me vite të tëra e pabajtur), për ndryshe ora është universale, d.m.th.për të dy gjinitë, për meshkuj dhe për femra.

Çmimi sipas marrëveshjes....

Për kontakt në cel. 049 846 918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim