Ora Omega dhe Casio

Shitet nga: Ora 20 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten oret Casio e cila eshte Re, pra e pa perdorur, si dhe Omega brend verzioni michael schumacher i replikuar me cmim shume te volitshem

Casio 50 eur.
Omega 70 eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim