Ore dore Diesel

Shitet nga: behar 05 Maj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore dore diesel shume e bukur kjo Qe shihet ne foto.
Per me shume like faqen:
https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/

Tel.+37744690769(Viber)
049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim