Ore dore NaviForce

Shitet nga: behar 28 Pri 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore dore NAVIFORCE origjinal rezistent ndaj ujit, kjo Qe shihet ne foto.
Per me shume like faqen:

https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/


Tel.+37744690769(Viber)
049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim