Ore dore

Shitet nga: behar 08 Dhj 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ore dore shume e bukur e re.
Per ma shume like faqen:

https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/


Tel. +37744690769(Viber)
049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim