Ore dore

Shitet nga: behar 12 Maj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore dore North shume e pershtatshme dhe e bukur.
Per me shume like faqen:
https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/

Tel.+37744690769(Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim