SINXHIR I DORES POLICE

Shitet nga: BB Sot 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES SINXHIRIN E DORES PER MESHKUJ POLICE-BRAND ORIGJINAL

SINXHIR DORE PER MESHKUJ I RI PA PERDOR ME KUTI TIKET SI DHE, GARANCION.
NGJYRA E ARIT HAPET DHE MBYLLET ME MAGNET I GJATE 21-22.CM I TRASHE 1.CM PESHA 30.GR
SINXHIRI ESHT KY NE FOTO SHUME FASHION 100% ORIGJINAL I BLER NE GJERMANI..I PA PERDORUR NE KESE

044911160Text.
Lekur,Leder,Leather,kapel,kapela,bmw,police
Kapel,kapela,audi,quttro,s-line,s line,rs,s3,s4,s6
Aksesor,qanta,kuleta,diesel,police,esprit,rado,iwc
rolex,armani,boss,hugo boss,certina,qafore,silver
argjend,puma,patike,kepuca,nike,reebok,rebok, adidas,fila,filla,jordan,air max,kuleta diesel,cross
Mercedes benz. audi .bmw. vw.golf.pasat.polo.
Touran.touareg.honda.kia.renault.pezho.nissan.
Orë.ora esprit.police.diesel.rado.tissot.certina.ap
Hublot.kulet.kuleta.aksesor.bizhuteri.stoli.iphona. iphone 4,4s,5,5s,5c,6.htc.samsung.samsung galaxy.sony ericson..canon,nikon,tv,dvd,philips,
grundig,jvc,toshiba,dell,panasonic,sony,beko,
Canon.nikon.sony play station.autopjesë.autopjese
Te tjera.te gjitha kategorit.diesel,prada,brand,seiko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim