SYZE DIELLE ORIGJINAL- AUDI- Vetëm Sot 100.Euro

Shitet nga: Pilot 20 Tet 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES SYZAT PER MASHKUJ ORIGJINAL..AUDI RODENTOCK MODELI PILOT- AVIATOR

SYZE DIELLI *AUDI* TE REJA PA PERDOR ME KUTI TE BLERA NE GJERMANI NE DYQANIN E AKSESORVE AUDI COLLECTION ..SYZAT JANE SHUME TE LEHTA DHE TE PERSHTATSHME PER SY RAMIN TITAN NGJYRA E KAFT TE PRODHUARA NGA BRENDI I NJOHUR GJERMAN I SYZAVE ,RODENSTOCK,
SYZAT JANE TE KUALITETIT TE LARTE 100% ORIGJINALE UVP 400 ..TE QERTIFIKUARA ME TE GJITHA STANDARTET DHE KONTROLLAT

QMIMI I TYRE NE TREG ESHT 189.EURO

PER ME SHUME SHIHNI NE FOTO
Ju lutna mos dergoni sms apo email
SYZAT------GjendeN direkt ne Prishtine
044911160


A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TE TJERA,FESTINA NAVIFORCE,SPORT DHE REKREACION,ETJ,SONY,QANTA,KULET KULETA
RRYP RRIP QANT QANTA KULETA JAGUAR.RRYPA.JAGUAR,CERTINA,SEIKO,SKAGEN,
BMW,A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
SONY .HUBLOTERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS
,GRUNDIG.NISSAN,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,RADO,CERTINA,CALVIN KLEIN,BOSS,BULOVA
CITIZEN,SEIKO,ROTARY,HUBLOT,VERSACE,ARMANI,DOLCE GABANA,ZENITH,ZODIAC
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TOUAREG,MAZDA,NISSAN,TOYOTA,RENAULT,CITROEN,PEUGEOT,MAKINA DHE MJETE TE GJITHA KATEGORIT,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,QELS,QELESA,ALARM,BOSCH,MAKITA,DEWALT,BMW,CAMERA,DVD,TV,,PUNE,ZYRE,
TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,QELES,QELESA,ORE DHE STOLI,VARRSE,MBAJTSE
KAMION MERCEDES,ATEGO,814,8-20,MAN,VOLVO,QANTA,KULET,KULETA,ESPRIT
BANES,BANESA,TROJE,SHTEPI SHTEPIA,SHTEPIJA,MAKINA DHE MJETE,PAISJE SHTEPIAKE,PINGUIN,PIERRE CARDIN,
KULET,KULETA,QANTA,SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR CHRONOGRAF KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH,GARAZHA,BOSHI,PJES,AUTOKAMPINK,AUTOPJESE
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË,MAKINA DHE MJETE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim