UNAZ PER MESHKUJ **MERCEDES **

Shitet nga: AKSESOR Sot 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES UNAZEN PER MESHKUJ ME LOGO MERCEDESI

UNAZ E VJETER NGJYR ARI E VITEVE TE 70-TA ME LOGO YLL TE GRAVUM TE MERCEDESIT
MATERIALI QELIK I FORT STAINLESS STEEL UNAZA LEME NE ANGLI ,,NUK ESHT ARI (DUKAT) NGJYRA NUK I FSHIHET

TEXT:
UNAZ ,UNAZA,RING,MERCEDES,KIMIK ,TISSOT
A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TE TJERA SPORT DHE REKREACION,KEPUCE,KEPUC,KEPUCA,LEKUR,LEKURE,QANTA,KULETA.
RRYP,RRYPA,FASHION,FESTINA,LEVIS,GSTAR,SYZA,SYZE,KULET,KULETA,CERTINA
FOTOAPARAT,CAMER,CAMERA,SONY,CANON,CANNON,NIKON,OLYMPUS,SAMSUNG
PAISJE SPORTIVE,SPORT,PAISJE ZYRE,BANESA,BANES,SHTEPI,SHTEPIJA,TROJE,VILLA
KUZHINA,KOMODA,KARRIKA,TAVOLINA,TV,VIDEO,DVD,MUZIKE,PLAY STATION,ORE DHE STOLI
MJETE PUNE,BOSH,BOSCH,MAKITA,METABO,EINCHELL,KANGO,BLACK DECKER,
VARRSE,MBAJTSE,MBAJTS,QELS,QELSA,KULET,KULETA,QANT,QANTA,ORA,STOLI,
AKSESOR,PARFUM,PARFIM,SYZE,DIELLI,SYZA DIELLI.TE GJITHA KATEGORIT,SYZE,SYZA
MERCEDES BENZ,AMG,CLS,CLK,ML,VITO,SPRINTER,ATEGO,E KLASE,A KLASE,B KLASE
SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR,TAG HEUER
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË,MAKINA DHE MJETE.
SONYERICSON,KIMIK,KIMIKA,KIMIKE,LAPS,LAPSI,STILOGRAF,VETURA,SHERBIME,TISSOT,RADO
MATERIAL SHKOLLOR.TE TJERA,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim