Baume Mercier (Unisex)

Shitet nga: erion 11 Krr 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shitet Ore Dore Baume Mercier,Ora Disponon Kutin E Vete, Me Dy Rripa Nje Mershin Dhe Tjetri Inox, Sic Duket Edhe Ne Foto. Eshte Blere 2500 Euro Ne Italy. +355675363460. (Viber) Gjendet Ne Tiran. Faleminderit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim