KAPEL ORIGJINAL **JAGUAR**

Shitet nga: M7 Dje 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
SHES KAPELEN PER MESHKUJ ORIGJINAL
JAGUAR MADE IN UK E RE

KAPEL JAGUAR ME LOGO LUANI SHUME E BUKUR DHE E RRALLE, MODELI LIMITED E RE PA PERDOR E BLEME NE ANGLI NE DYQNANIN E AKSESORVE JAGUAR
NGJYRA E ZEZE ME NJE VI TE KUQE MATERIAL SHUME KUALITET 100% POLYESTER..
QMIMI 35.EURO
Mob.044911160Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim