Ore dore digjitale

Shitet nga: behar 15 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Ore dore digjitale por shume e pershtatshe te perdoret edhe si rrip dore.

Per me shume like faqen:
https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/

Tel.+37744690769(Viber)
049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim