Patek Philippe nautilus

Shitet nga: amsall 23 Mar 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes oren Patek philippe nautilus,ora osht e re
Dhe punon perfekt,ka maqin tmadhe.
amsall
049132896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim