Patek Philippe nautilus replik

Shitet nga: amsall 19 Qer 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes oren Patek philippe nautilus,ora osht e re
Dhe punon perfekt,ka maqin tmadhe
amsall
049132896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim