ROLEX SUBMARINER GOLD, SILVER, GOLDSMITH

Shitet nga: iBuy Kosova 12 Krr 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

126 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shiten ore Rolex submariner ..
Ngjyre GOLD dhe SILVER.....
Kualiteti AAA+ , ma i miri pas origjinalit.. Jon water resistant.
Nuk grrithen. Nuk shlyhen..
Pesha eshte sa e origjinalit, poashtu edhe madhesia e saj ...

Boj edhe ndrrime.
Cmimi 130€ copa. Me transport deri ne shtepi.

FOTOT JANE ORIGJINALE TE ORES.

KONTAKTI :

www.facebook.com/ibuykosova1

Ose shkruani email, ose numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim