Rolex Gold dhe Silver 2017

Shitet nga: ND - Accessories 14 Pri 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

268 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes Oren e brendit ROLEX GOLD DHE SILVER.
Fotot jane te bera personalisht nga une.
Viber: +377 44 498 659
Viber: +377 45 547 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim