shkreps elektronike

Shitet nga: behar 27 Gsh 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes shkrepsen elektronike shume unike per merakli me kuti pa petdor
Per me shume like faqen:

https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/

Tel.+37744690769(Viber)
049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim