Llustera DOMI shpk

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LLustera DOMI shpk 18 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Llusterat te modeleve me te reja gjinden në lokalin tonë te ri që gjendet ne rrugen kodra e trimave ,rruga për Podujevë.(perball tregut kafsheve)
Te ne mund te dekoroni dhe ndriqoni objektin tuaj ,shtepitë, kopshtet ,hotelet ,restoranet etj
Ju mirëpresim
Mob/vib:+37744353170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim