Lule

Shitet nga: Anonim 22 Dhj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes lulen e gjallë

Eshte e gjate 2.40 metra
Gjatesia e fletes eshte 42cm , Gjersia 22cm
E pershtatshme per restaurante, salla dasmash , sallone te medha etj.
Per me shume shikoni fotot dhe kontaktoni ne kete numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim