Shitet Radio antike

Shitet nga: Gazi 16 Jan 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet radio antike punon dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim