Dynacord, Jbl, Rcf, Montarbo, Ev

Shitet nga: Zerim Profesional 24 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zerim sisteme te ndryshme si dhe paisje percjellse, basa, tone te nalta, horne,krosovera pasiv per basbina dhe per satelita, dorza, shina, rrjeta, syngjera, terminala, rrota, izolim akustik etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim