Amann - Handmade

Shitet nga: Luan 24 Maj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Punim dore, kitare fantastike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim