Gitara Ibanez

Shitet nga: esat 14 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet Ibanez GrGa 32t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim