Saz Türk elektrik

Shitet nga: Saz 09 Jan 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
SAZ TURK ELEKTRIK me qant dhe tela rezerv

Qmimi i padiskutushem : 250

0037744889773 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim