➡️Kurse per muzike / Piano Kendim e tj LEXO ⬅️

Shitet nga: DGT - Music 18 Jan 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
* * * KURS * * *
Organizojme kurse per gjitha grup-moshat , per: ➡️Piano ( Sint ) 🎹
➡️Kendim 🎤
➡️Kitare 🎸
➡️Studio - Rec &Mix / Master 🔴
➡️Bejme dhe inqizime te kengeve : Popullore , kenge per femije e tj..

Info :
Prishtine Veternik
+37745/555/466📞
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

https://m.facebook.com/PianoKendimStudioRecMixMaster/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim