Korg Pa 80 + koferi

Shitet nga: AAA 19 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa 80 hd ne gjendje shume te mirë i kompletum me ngjyra dhe ritma, sipas marveshjes mundet edhe koferi prodhim gjerman me rrotë FLIGHTCASE KOFER ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim