Korg Pa 80 HD + koferi special

Shitet nga: AAA 09 Jan 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa 80 hd ne gjendje shume te mirë i kompletum me ngjyra dhe ritma, sipas marveshjes mundet edhe koferi prodhim gjerman me rrotë FLIGHTCASE KOFER ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim