Korg pa600

Shitet nga: Xhenis Mustafa 16 Tet 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa600 Professional Aranger..si i ri.. Extra
Punon perfect...shume pak i perdorur.asnje problem, asnje grrith.
Vjen bashk me canten e vet..

Nderrim me Pa4x ose Pa900.

Kontakt..
jenky-96@hotmail.com

Viber +381637628070
Call +38649299791
+ extra sete per dasma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim