Korg pa600

Shitet nga: Xhenis 09 Jan 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

970 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa600 shum pak i perdorur...ngjendje perfekte...ngjyrat edhe ritmet extra + sete tjera.. vjen bashk me çant.


Viber +381637628070

Fb www.facebook.com/xhennki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim