Korg pa600 extra!

Shitet nga: Xhenis 24 Krr 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

920 EUR   1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shitet korg pa600 shum pak i perdorur...ngjendje perfekte..sikur i ri...ngjyrat edhe ritmet i ka extra ,ka edhe sete tjera.. pranon set te pa3x.. vjen bashk me çant.


Viber +381637628070

Fb www.facebook.com/xhennki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim