Korg pa600 sikur i ri!

Shitet nga: Xhenis 16 Tet 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shitet korg pa600 shum pak i perdorur...ngjendje perfekte, sikur i ri, ..secili taster i punon pa asnje problem..ngjyrat edhe ritmet i ka extra.. pranon set te pa3x..
Dhurat : çanta bashk me sete shume te mira, tgatshme per dasma e ahengje tjera.


Viber +381637628070

Fb www.facebook.com/xhennki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim