Sint profesional KORG PA2XPRO

Shitet nga: DGT - Music 09 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shes sint professional per muzik Korg Pa2xPro ne gjendje perfekte me ram 256 me hd 40gb me set te korg pa3x . Sinti eshte porosit nga Zvicra ne music store me qmim 2300 euro (2008) eshte shume i rujtun . Kam setin me te ri ne sint me githa ritmet e nevojshme . Shitet me qmim 1000euro ..
Modeli : Korg pa2xpro . Usb - midi . Ekran me gisht . Ekran te levizshem . mp3 player e tjj

Verjetje : Sinti ka nje defekt te vogel qe rregullohet me 100 euro po nuk pengon ne muzike , mun me punu pa problem hiq , per sint garantojme .
Info : 045/555/466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim