Kurs per piano (Sint) Kendim , studio per inqizime

Shitet nga: DGT - Music 14 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
* * * KURS * * *
Organizojme kurs per gjitha grup-moshat , per Piano ( Sint ) dhe Kendim .

Bejme dhe inqizime te kengeve : Popullore , R&B , Rap,kenge per femije e tj ..

Per gjthe te interesuarit qe kane deshire te mesojne ne Piano - Sint dhe Kendim .

Oret mbahen ne Individ , dhe orari organizohet ne menyr te perbashket .

Info :
Prishtine Veternik
+37745/555/466

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim