Sintat Komplet - Extra Ofert

Shitet nga: DGT - Music 01 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR   3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
▌▌Shes sintat komplet Korg pa2xpro me 256 ram me set te korg pa3x . I bler nga music store ne zvicer ne gjendje perfekte pa asnje defekt ▌▌ Shes korg m3 me 256 ram eshte xpanded i ri vetem 1 muj i perdorur ne gjendje perfekte pa asnje defekt pa asnje gervishtje me 3 lloj sete te ndryshme ..▌▌ Qmimi komplet 2100 euro ▌▌
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim