Boksa Technics dhe sony

Shitet nga: Isa 22 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes boksat per shpi dy boksat Technics jan ne gjendje te rrregullt qmimi per dyt esht 40 euro. Dy boksat Sony te cilet nuk jan krejt ne rregull qmimi per dyt 40 euro. Info edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim