Boksa SONY

Shitet nga: Isa 12 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes boksat Sony te cilet nuk jan krejt ne rregull qmimi per dyt 40 euro. Info edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim