Dynacord C150

Shitet nga: Dynacord C150 09 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   900 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dy Dynacord C150 jan krejt ne gjendje te rregullt me komponente origjinale te vetat 400-800 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim