Dynacord PM2600

Shitet nga: Isa Dje 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Dynacord PM 2600 shum i ruajtur si i ri me rec te ri qmimi Fixxxx 1800 euro, Pa rek qmimi 1750 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim