Dynacord,RCF

Shitet nga: Isa 09 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Prodhojm boksa, bas bina, satelita, monitora e sisteme te ndryshme qfardo modeli dhe punohen shum profesional dhe me matrial kualitativ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim